Szanowni Państwo,
zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń uczestników do udziału w tej edycji kursu. W najbliższych dniach uruchomimy zapisy na kolejną edycję. Aby zarezerwować wstępnie miejsce prosimy o wiadomość na adres: szkolenia@infor.pl
Certyfikowany Ekspert Strategii Wynagrodzeń to zaawansowane szkolenie skierowane do liderów HR oraz menedżerów ds. wynagrodzeń, którzy chcą efektywnie zarządzać polityką płac w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu biznesowym. W obliczu rosnącej konkurencji oraz wymagań dotyczących równości i przejrzystości wynagrodzeń, umiejętność tworzenia strategicznych systemów wynagrodzeń, które odpowiadają na potrzeby organizacji, staje się kluczowa. Program szkolenia skupia się na nowoczesnych metodach budowy systemów wynagrodzeń, wartościowaniu stanowisk oraz analityce wynagrodzeń, która umożliwia monitorowanie spójności, konkurencyjności i efektywności systemów płacowych.
W czasach, gdy firmy muszą dostosowywać swoje strategie wynagradzania do zmian rynkowych oraz regulacji prawnych, takich jak dyrektywy unijne dotyczące równości płac, kompetencje w zakresie analizy danych oraz zarządzania budżetem wynagrodzeń stają się niezbędne. Szkolenie kładzie nacisk na tworzenie zrównoważonych systemów wynagrodzeń, które wspierają realizację celów biznesowych, przy jednoczesnym dbaniu o pracowników i ich zaangażowanie. Dodatkowo, program obejmuje również techniki komunikacji polityki wynagrodzeń z kluczowymi interesariuszami w organizacji, co jest istotnym elementem budowania transparentnej i sprawiedliwej kultury wynagradzania.
Kurs „Certyfikowany Ekspert Strategii Wynagrodzeń” to cykl trzech spotkań z trenerką, która wdrożyła systemy wynagradzania i benefity w firmach z branż High-Tech, finansów, produkcji, logistyki, energetyki czy branży wydawniczej. To dawka praktycznej wiedzy dla kadry kierowniczej i specjalistów HR, którzy chcą poznać praktyczne aspekty tworzenia i utrzymywania systemów wynagradzania całkowitego w organizacji, zgodnie z jej potrzebami i możliwościami.
Dlaczego warto wziąć udział w kursie?
PARTNER CERTYFIKUJĄCY
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
Czym jest kurs certyfikowany i czym różni się od standardowego szkolenia?
Kurs certyfikowany, w przeciwieństwie do standardowego szkolenia, obejmuje cały zakres tematyczny z obszary zarządzania kadrami. Standaryzuje wiedzę i pozwala na jej uzupełnienie w każdym z tematów dotyczących omawianego obszaru. Kurs trwa 3 dni szkoleniowe. Jego zwieńczeniem jest test wiedzy i uzyskanie oficjalnego certyfikatu sygnowanego przez INFOR PL oraz HRrebels, który potwierdza posiadaną wiedzę.
Jak wygląda test wiedzy i czy jest obowiązkowy?
Test wiedzy na zakończenie kursu będzie złożony z 12 pytań wielokrotnego wyboru. Aby uzyskać certyfikat należy odpowiedzieć poprawnie na 75% pytań. Sam test nie jest obowiązkowy, ale stanowi warunek uzyskania certyfikatu. Osoby, które nie wypełnią testu w ciągu 21 dni od zakończenia kursu otrzymać mogą jedynie zaświadczenie o udziale w szkoleniu.
Czy otrzymam materiały szkoleniowe?
Każdy z uczestników otrzyma podręcznik w wersji elektronicznej. Podręcznik zawiera wszystkie materiały, jakie będą omawiane podczas 3 modułów kursu.
Jaki jest poziom zaawansowania kursu?
Kurs przeznaczony jest dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych – mających już doświadczenie w pracy w dziale HR.
Czy w trakcie kursu będzie możliwość interakcji z prowadzącymi?
Oczywiście, w trakcie trwania każdego z modułów mogą Państwo zadawać pytania prowadzącym, dopytywać o szczegóły tak, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Prowadzący będą odpowiadać na pytania związane wyłącznie z tematem szkolenia.
Czy można wziąć udział w wybranych modułach?
Rekomendujemy udział w całym wydarzeniu, czyli 3 modułach. Jest to kurs komplementarny i wyłącznie udział we wszystkich modułach uprawnia Państwa do otrzymania certyfikatu.
9.30 Rozpoczęcie szkolenia
14.00 Zakończenie szkolenia
9.30 Rozpoczęcie szkolenia
14.00 Zakończenie szkolenia
9.30 Rozpoczęcie szkolenia
14.00 Zakończenie szkolenia
Analityczka HR, ekspertka Comp&Ben, założycielka HRrebels
Autorka książki „Liczby w HR. Matematyczne ramy najbardziej ludzkiej części biznesu”, analityczka HR, ekspertka Comp&Ben, twórczyni narzędzi mierzących efektywność HR, inicjatorka pierwszych w Polsce badań stanu analityki HR, autorka metody wyznaczania HR KPI dopasowanych do organizacji, założycielka HRrebels. Od 2011 roku związana z HR zarówno ze strony biznesowej jak i consultingowej, z danymi pracuje od początków kariery zawodowej. Założycielka HRrebels – marki HR Tech, w ramach której buduje biznesową wartość działów HR dzięki podejściu opartemu na danych. Absolwentka ekonomii międzynarodowej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doradza menedżerom oraz członkom zarządów w zakresie komunikacji wynagrodzeń, podwyżek oraz w interpretacji danych HR. Jej rozwiązania opierają się na analizie danych, dzięki której optymalizuje i podnosi efektywność procesów. Projektuje i wdraża rozwiązania HR-owe szyte na miarę, które zawsze stawiają człowieka w centrum i są skupione na efektywności finansowej biznesu. Opracowuje narzędzia IT ułatwiające pracę nie tylko działu HR, ale także dyrektorom i menedżerom zarządzającym zespołami. Autorka wartościowych dashboardów wspierających podejmowanie decyzji na podstawie faktów, a także cyklu webinariów KPI w HR i inspirujących szkoleń z zakresu analityki HR, wykorzystywania popularnych oraz tworzenia własnych KPI, zarządzania wynagrodzeniami, budowania kontrolingu personalnego oraz mierzenia efektywności działu HR. Promotorka nowoczesnego, analitycznego, podejścia do matryc płacowych i systemów premiowych, a także budowy strategii personalnych w oparciu o dane i odpowiednio dobrane wskaźniki efektywności. Inicjatorka pierwszych w Polsce badań stanu Analityki HR, autorka raportów z badań. Współprowadząca podcast HR-owa burza mózgów, rozmów o analityce HR oraz wprowadzaniu danych do HR. Współautorka HRoptimiser – pierwszego w Polsce narzędzia mierzącego efektywność procesów HR i analizującego ich koszty. Współtwórczyni społeczności HR-owców zainteresowanymi danymi #HRsięliczy. Doświadczona menedżerka, prelegentka wielu konferencji branżowych, autorka publikacji oraz współautorka cyklu artykułów HR Intelligence opublikowanego na łamach Personel i Zarządzanie oraz poradnika Raport o łącznych korzyściach z pracy – czy warto wdrożyć i dlaczego? opublikowanego przez Wolters Kluwer. Autorka koncepcji czterech rewolucji funkcji personalnej oraz metody tworzenia własnych, dopasowanych wskaźników efektywności. Jej motto to myśl Deminga bez danych jesteś tylko kolejną osobą z opinią i Druckera nie możesz zarządzać czymś, czego nie mierzysz. Miłośniczka liczb, wnioskowania oraz punktów odniesienia. Prywatnie architekta wnętrz i fanka RPG oraz zagadek logicznych i puzzli.
Menedżer Projektów
Szkolenie odbędzie się online we wskazanych terminach. Transmisja online jest przeznaczona do oglądania na żywo, tylko w ustalonym terminie. Osoby, które zapiszą się na szkolenie, dzień przed otrzymują w osobnym mailu link do transmisji. W trakcie trwania szkolenia jest możliwość zadawania pytań, które są zgodne z tematem szkolenia i nie wymagają konsultacji, wyliczeń oraz sprawdzenia rejestrów. Podczas sesji pytań Ekspert odpowie na jak największą ich liczbę.
* Informujemy, że przyjmujemy oświadczenia potwierdzające zwolnienie z podatku VAT (udział w szkoleniu jest finansowany ze środków publicznych w rozumieniu ustawy o finansach publicznych w całości zgodnie z treścią art.43 ust.1 pkt 29 lit, c ustawy z dnia 11.03.2004r. o podatku od towarów i usług)