Prawo pracy w JSFP

Najnowsze zmiany w prawie pracy ze szczególnym uwzględnieniem Jednostek Sektora Finansów Publicznych


ZAREJESTRUJ SIĘ

Dni Godziny Minuty Sekundy
Wydarzenie już się odbyło

Rok 2021 przynosi wiele zmian w kodeksie pracy i przepisach prawa pracy. Na obecną sytuacje i wprowadzone zmiany ma praca zdalna, poniekąd wymuszona przez koronawirusa. Mamy jednak świadomość, ze wiele zmian pozostanie wprowadzonych na stałe, nawet po okresie pandemii.

Kluczowe dla wszystkich Państwa jest więc zapoznanie się nie tylko z nowymi regulacjami, ale również umiejętne ich stosowanie w organizacji. Poza wiedzą teoretyczną, bardzo przydatne są praktyczne przykłady i rozwiązania. Wiedza ta jest konieczna nie tylko dla właściwego prowadzenia dokumentacji kadrowej, ale również dla prawidłowego funkcjonowania każdej instytucji, bez względu na jej wielkość.

Zapraszam Państwa do udziału w warsztatach „Prawo pracy w JSFP”, podczas których szczegółowo omówimy wszystkie te zmiany. Zdobędą Państwo nie tylko najbardziej aktualną wiedzę, ale również praktyczne rozwiązania, które będą mogli Państwo wykorzystać w swojej codziennej pracy. 

Do zobaczenia podczas warsztatów!

Rafał Szary
Menedżer Projektów

Cel warsztatów
Celem warsztatów jest zapoznanie uczestników z najnowszymi regulacjami związanymi z prawem pracy w roku 2021, przedstawienie praktycznych informacji na temat zastosowania wprowadzonych zmian w praktyce, usystematyzowanie wiedzy związanej z obecnymi regulacjami, które mogą mieć wpływ na codzienne funkcjonowanie każdej instytucji w zakresie spraw pracowniczych.

Kto powinien wziąć udział w warsztatach: pracownicy działów HR, kadr, płac, pracownicy działów księgowości – osoby odpowiedzialne z sprawy pracownicze w Jednostkach Sektora Finansów Publicznych.

PAKIET PREMIUM

Zachęcamy do zakupu pakietu premium, w ramach którego otrzymuja Państwo udział w wydarzeniu oraz książkę “Prawo pracy 2021. Praktyczny komentarz z przykładami” w promocyjnej cenie!

Najbardziej aktualne wydanie publikacji – cieszącej się od lat uznaniem Czytelników – uwzględnia szczególne rozwiązania w zakresie prawa pracy obowiązujące w czasie pandemii COVID-19. Zawiera aktualną treść przepisów oraz kompleksowy i praktyczny komentarz do każdego działu Kodeksu pracy. Autorami książki są praktycy, mający wieloletnie doświadczenie w stosowaniu przepisów kadrowych. Jest to obowiązkowa lektura dla każdego specjalisty w zakresie prawa pracy.


POBIERZ BROSZURĘ

PROGRAM
10:00 – 15:00

Prawo pracy w JSFP


dr Paulina Sołtys

dr Paulina Sołtys
Radca prawny, Of Counsel w Kancelarii adwokatów i radców prawnych Aliant® Krzyżowska

PRELEGENCIPrawo pracy w JSFP

dr Paulina Sołtys

Radca prawny, Of Counsel w Kancelarii adwokatów i radców prawnych Aliant® Krzyżowska

ZAREJESTRUJ SIĘ
WYBIERZ JEDEN Z PAKIETÓW


Standard

595

uczestnik

ZAREJESTRUJ SIĘ
Wydarzenie odbyło się.

Premium

689

uczestnik

ZAREJESTRUJ SIĘ
Wydarzenie odbyło się.
Polecamy

*  Informujemy, że przyjmujemy oświadczenia potwierdzające zwolnienie z podatku VAT (udział w szkoleniu jest finansowany ze środków publicznych w rozumieniu ustawy o finansach publicznych w całości zgodnie z treścią art.43 ust.1 pkt 29 lit, c ustawy z dnia 11.03.2004r. o podatku od towarów i usług)

OPIEKUN MERYTORYCZNY

Rafał Szary

Rafał Szary

Menedżer Projektów

SPRZEDAŻ I WSPÓŁPRACA

ORGANIZATOR


Konferencje Infor

PATRON MEDIALNY