Monika Kantowicz-Gdańska

Monika Kantowicz-Gdańska

Ekspert strategicznego HR

Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie zarządzania ludźmi oraz rozwoju menedżerów, zespołów i organizacji. Konsultant HR, certyfikowany trener, projektant badań opinii pracowników i audytor. Jej główne obszary ekspertyzy to rozwój kompetencji (w wymiarze zespołowym i indywidualnym), doskonalenie procesów HR, kształtowanie wizerunku pracodawcy oraz doskonalenie organizacyjnej komunikacji. Niezależnie pracuje od 2006 roku. Bada i doskonali wizerunek pracodawców na zewnątrz i wewnątrz organizacji. Z menedżerami pracuje nad tym, aby budowali wysoce zaangażowane i skuteczne zespoły. Zespołom pomaga uczyć się, rozwiązywać problemy oraz doskonalić komunikację i współpracę. Działy HR wspiera w diagnozowaniu i doskonaleniu procesów personalnych. Decydentom doradza takie kierunki rozwoju w zarządzaniu ludźmi, które będą wspierać długofalowy rozwój organizacji. Zrealizowała liczne projekty doradcze i szkoleniowe dla firm z różnych branż oraz instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Z jej ekspertyzy korzystali członkowie zarządów, menedżerowie i pracownicy wielu organizacji, a wśród nich: z branży automotive i technologicznej - Toyota Motor Manufacturing Poland, Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o., Eaton Automotive Systems Sp. z o.o., Enersys Sp. z o.o.; z branży spożywczej - Mars Polska, Spółdzielcza Mleczarnia „Spomlek”, Instanta Sp. z o.o. (wiodący producent kawy instant w Europie), Grupa Dworakowski (Madej Wróbel); z branży IT - IBM, COM4IT Sp. z o.o., Craftware Sp. z o.o.; z branży telekomunikacyjnej - Polkomtel S.A., EXATEL S.A.; z branży finansowej - ING Bank Śląski, IDEA Bank; pośród instytucji publicznych - Urząd Marszałkowski w Łodzi, Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego; z instytucji pozarządowych - Górnośląskie Centrum Kultury, Szkoła Wajdy, Akademia Organizacji Pozarządowych i Instytucji Publicznych oraz inni (m.in. firmy z branży farmaceutycznej, medycznej i public relations).

All Sessions by Monika Kantowicz-Gdańska

Zarządzanie zespołem w turbulentnym otoczeniu Webinarium 6 29 Cze 2021
14:00-16:00

Webinarium 3: Zarządzaj skutecznie w sytuacjach trudnych. Cechy dobrze funkcjonujących zespołów i pożądane zachowania menedżerskie w konflikcie.

Zarządzanie zespołem w turbulentnym otoczeniu Webinarium 5 21 Cze 2021
14:00-16:00

Webinarium 2: Turbulentne czasy oznaczają zarówno sukcesy, jak i porażki. Doceniaj osiągnięcia, konstruktywnie rozmawiaj o niepowodzeniach.

Zarządzanie zespołem w turbulentnym otoczeniu Webinarium 4 15 Cze 2021
14:00-16:00

Webinarium 1: Siła zespołu drzemie w różnorodności i Twoim podejściu do niej. Buduj „kolorowe” zespoły, które poradzą sobie w każdych okolicznościach.

Zarządzanie zespołem w turbulentnym otoczeniu Webinarium 3 08 Cze 2021
14:00-16:00

Webinarium 3: Siła dialogu, kultura spotkań i transparentność, czyli skuteczna komunikacja menedżerska na niepewne czasy.

Zarządzanie zespołem w turbulentnym otoczeniu Webinarium 2 31 Maj 2021
14:00-16:00

Webinarium 2: Zmiana ma swoje „prawa” czyli zarządzanie zmianą w teorii i praktyce. Poznaj reguły „przemiany” i komunikuj skutecznie w zmianie.

Zarządzanie zespołem w turbulentnym otoczeniu Webinarium 1 25 Maj 2021
14:00-16:00

Webinarium 1: Dynamika otoczenia a dynamika emocji. Zarządzaj zespołem wykorzystując wiedzę o działaniu mózgu i najnowsze badania na temat stresu.