Odpis na ZFŚS – jak obliczyć? Bierze się pod uwagę etaty czy osoby? Odpis na fundusz socjalny może być podstawowy albo fakultatywny? Do kiedy należy go przekazać na rachunek funduszu? Czy świadczenia z ZFŚS muszą być poddane różnicowaniu? Jeśli tak to w jaki sposób to zrobić?
Pytań dotyczących ZFŚS jest znacznie więcej. Co najważniejsze, my znamy na nie odpowiedzi! Zapraszamy do udziału w warsztatach „Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych”, które odbędą się 21 listopada 2024 r. W trakcie szkolenia uzyskają Państwo kompleksową wiedzę na temat zfśs począwszy od jego tworzenia, finansowania i tworzenia odpisów, aż po zasady gospodarowania funduszem czy konsekwencje nieprzestrzegania przepisów dotyczących zfśs.
Kluczowe zagadnienia, które omówimy podczas szkolenia:
Korzyści z udziału w szkoleniu:
9.00 Rozpoczęcie warsztatów
15.00 zakończenie warsztatów
W trakcie warsztatów przewidujemy dwie przerwy kawowe (po 15 minut) oraz jedną przerwę lunchową (30 minut) – godziny przerw zostaną ustalone z prowadzącymi w trakcie warsztatów.
Radca prawny, partner w Kancelarii Prawnej Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy sp. j. działającej w międzynarodowej sieci Schindhelm
Doradza spółkom polskim i zagranicznym w zakresie indywidualnego i zbiorowego prawa pracy i ubezpieczeń społecznych w ujęciu krajowym i międzynarodowym, w tym europejskim. Celem doradztwa jest zapewnienie nie tylko pełnego bezpieczeństwa prawnego, ale także osiągnięcie zamierzonych przez klientów celów biznesowych. Katarzyna Gospodarowicz świadczy pomoc klientom zagranicznym również w zakresie uzyskania zezwoleń na pracę, pozwoleń pobytowych, czy innych decyzji związanych z pobytem i pracą na terenie Polski. Katarzyna Gospodarowicz jest autorką licznych publikacji z zakresu prawa pracy, jak również prowadzi szkolenia z zakresu spraw pracowniczych adresowane, w zależności od potrzeb, do pracowników różnego szczebla oraz pracodawców.
Menedżer Projektów
Szkolenie rozpocznie się 21.11.2024 r. o godz. 9.00 i zakończy o godz. 15.00. Będzie złożone z dwóch części: wykładowej i sesji pytań. Szkolenie przeznaczone jest do oglądania na żywo w ustalonym terminie. Osoby zapisane na szkolenie dzień przed terminem otrzymają w osobnym mailu link do udziału w szkoleniu. W trakcie szkolenia uczestnicy mają możliwość zadawania pytań, które są zgodne z tematem szkolenia i nie wymagają konsultacji, wyliczeń oraz sprawdzenia rejestrów. Podczas sesji pytań ekspertka odpowie na jak największą ich liczbę.