HR Metrics 2024

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Wydarzenie już się odbyło

Czy kiedykolwiek myśleliście o tym, aby Wasza rola w dziale HR przypominała fascynujący film pełen niespodzianek, zwrotów akcji i inspirujących momentów? Jeśli tak, to mamy dla Was niepowtarzalną propozycję – Konferencję HR Metrics – wydarzenie pełne niespodzianek, inspiracji i wiedzy – a wszystko to w wyjątkowym miejscu – na sali kinowej!

9 maja 2024 roku Warszawa stanie się areną dla Waszych największych wyzwań i najświeższych pomysłów w obszarze miar w HR. To nie będzie zwykłe spotkanie – to prawdziwe show, gdzie każdy z gości będzie gwiazdą własnego filmu HR.

Zapraszamy Was do udziału w wydarzeniu, które połączy świat HR z magią kina. Niech Wasza codzienna praca nabierze nowego wymiaru, a konferencja HR Metrics stanie się miejscem, gdzie odkryjecie tajniki przyszłości mierników HR, zgłębicie wpływ danych na rekrutację oraz zanurzycie się w analizie, która kształtuje kulturę organizacyjną.

Czekają na Was TEDx-style Talks, fascynujące Case Study i interaktywny blok, w którym to Wy, jako główne postacie, podejmiecie decyzje kluczowe dla rozwoju waszych zespołów. To nie tylko konferencja – to pełnometrażowy film pełen inspiracji i praktycznych wskazówek.

Niech ten dzień stanie się Waszym “premierowym” dniem, a Warszawa – miejscem, gdzie rozpoczniecie nowy rozdział swojej kariery HR. Rejestracja już otwarta, więc szybko zajmijcie swoje miejsca na tej niezwykłej kinowej podróży przez HR Metrics!

Z radością czekamy na Waszą obecność!

O czym będziemy mówić?

Podczas konferencji poruszymy wiele ciekawych tematów, wśród nich m.in.:

 • przyszłość miar i analiz w HR,
 • jak mierzyć zaangażowanie w erze cyfrowej,
 • czy rekrutację da się zmierzyć,
 • efektywność szkoleń i rozwoju pracowników,
 • analiza predykcyjna w HR.

Oczywiście to tylko część tego, co znajdziecie w agendzie naszego spotkania!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

 • Będziesz częścią jednego z nielicznych spotkań na rynku w całości poświęconemu miarom i analizom w HR
 • Zdobędziesz wiedzę i zaczerpniesz pomysłów, które nie są dostępne w żadnym innym miejscu
 • Nawiążesz relacje biznesowe z osobami poszukującymi rozwiązań takich, jak Ty – zapewnimy Ci możliwość wymiany doświadczeń
 • Staniesz się częścią wyjątkowego spotkania, które nastawione jest na wiedzę i budowanie relacji

TYLKO U NAS! RAPORT Z V EDYCJI BADANIA ANALITYKI HR!

Jako jedna z pierwszych osób zapoznasz się z pierwszymi wynikami raportu z V edycji Badania Analityki HR! Jakie wskaźniki mierzą najlepsi? Jak Twoja firma wypada przy porównaniu z rynkiem? Dołącz do nas, odkryj możliwości analityki HR.

Zanim poznasz wyniki raportu, już teraz możesz wziąć udział w Badaniu Analityki HR: >>Weź udział w badaniu<<

PROGRAM

Agenda HR Metrics 2024

8:00-9:00 – Rejestracja i networking z Grupą Yak

9:00-9:15 – Witajcie w świecie miar i analiz HR
To właśnie teraz przedstawimy Ci scenariusz naszego show! Opowiemy z kim się spotkasz i czego dowiesz. Zaczynamy!
Anna Morawiec-Bartosik, Kinga Makowska oraz Rafał Szary – reżyserzy wydarzenia!

9:15-11:15 Blok 1: TEDx-style Talks
🎬 Speed: Niebezpieczna prędkość

Zapraszamy do krótkich, ale niezwykle inspirujących wystąpień znakomitych ekspertów, praktyków biznesu, weź głęboki wdech, usiądź wygodnie, prędkość będzie zawrotna, a ilość inspiracji niezliczona – zupełnie jak w kinie akcji!

9:15-9:40 Przyszłość Mierników HR
Przeniesiemy Cię w przyszłość mierników. Zanurz się w narracji, gdzie dane stają się kluczowym graczem w kreowaniu strategii HR, a innowacyjne podejścia do pomiarów otwierają nowe horyzonty efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi.

W roli głównej: Grzegorz Filipowicz, Ekspert ZZL

9:45-10:10 Jak mierzyć (pozornie) niemierzalne, czyli wellbeing pracowników i jego przełożenie na zaangażowanie.
W czasach, gdy cyfrowa rewolucja zmienia sposób, w jaki pracujemy, dowiedz się, jak precyzyjnie mierzyć zaangażowanie pracowników. Będzie to podróż przez wellbeing, strategie komunikacji i praktyki, które pomogą utrzymać wysoki poziom zaangażowania w erze cyfrowej.

W roli głównej: Joanna Kotzian, Współtwórczyni Well.hr, strateżka wellbeingu

10:15-10:40 Od mitów do faktów: Cała prawda o różnych metodach selekcji
W trakcie tego wystąpienia rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące skuteczności metod rekrutacyjnych, ukazując, jakie narzędzia są naprawdę wartościowe w procesie selekcji kandydatów. Dołącz do naszej podróży przez świat rekrutacji, aby poznać tajniki skutecznej i świadomej decyzji w doborze najlepszych pracowników.

W roli głównej: Paulina Wardęga, CEO & Founderka Heroify

10:45-11:10 Rekrutujesz? Zaprzyjaźnij się z liczbami! Czyli, dane i analityka w procesach rekrutacyjnych jako największy sprzymierzeniec rekruterów
Podczas tego wystąpienia usłyszysz o metrykach, które warto wdrożyć do swoich rekrutacji. Dowiesz się jaki pozytywny wpływ będzie to miało na procesy, które prowadzisz i jak wyciągnąć z nich maksymalną efektywność. Podzielimy się również wskazówkami jak pracować z uzyskanymi danymi i pokażę, że nie są one takie straszne, jakby mogły się wydawać.

W roli głównej:  Anika Osmólska, Head of People and Culture, TRAFFIT

11:10-11:40 – Przerwa kawowa i networking
Zapraszamy na chwilę oddechu – poznajmy się lepiej!

11:40-13:05 Blok2: Case Study 
🎬 The Social Network

Kto z Was nie zna historii jednego z największych mediów społecznościowych i jednego z najbogatszych ludzi na świecie? Warto czerpać z doświadczeń innych, korzystać z dobrych rozwiązań, by osiągać sukces. Zapraszamy w krótką podróż po prawdziwych historiach przedstawianych przez znakomitych ekspertów!

11:40-12:20 Imperium kontratakuje – przebudzenie HRu
Czyli historia o tym, jak mapować i optymalizować procesy HR, aby odpowiadać na obecne wyzwania rynku. Pokażemy dwie perspektywy – rebelia HR połączy siły z BIZNESowym imperium, aby wspólnie wskazać trendy i kierunki na najbliższy czas. Podzielimy się naszym doświadczeniem, wskażemy także kilka rozwiązań technologicznych, które w najbliższym czasie będą niczym hipernapęd świata HR.

W rolach głównych: Magdalena Brzus, Dyrektor HR w KR GROUP LTD. oraz Piotr Klimowicz-Kałka, Business Development Executive, KR GROUP LTD.

12:25-13:05 Wykorzystanie narzędzi analizy predykcyjnej do prognozowania rotacji pracowników: studium przypadku
W tym fascynującym studium przypadku przeniesiemy się na statek Titanica! Wejdziemy w świat analizy predykcyjnej, gdzie dowiemy się, jak wykorzystać zaawansowane narzędzia do przewidywania rotacji pracowników. To nie tylko analiza liczbowych trendów, ale także praktyczne wnioski dotyczące minimalizowania utraty talentów i budowania trwałych relacji w miejscu pracy.

W roli głównej: Łukasz Mytnik, Total Rewards & People Analytics Consultant

13:05-13:55 – Lunch
Pora na kolejną przerwę! Zapraszamy na obiad i rozmowy – wymieńmy się naszymi spostrzeżeniami z dotychczasowych wystąpień!

13:55-15:30 Blok interaktywny
🎬 Apollo 13

Czy znasz historię Apollo 13? Załoga tej misji musiała współpracować, aby poradzić sobie z wyzwaniami. Teraz to Ty będziesz mieć okazję do współpracy i podejmowania decyzji! Przed Tobą część, w której zaprosimy Cię do interakcji!

13:55-14:40 Zarządzanie konfliktami w zespole: jak wpływają na efektywność i zaangażowanie i jak sobie z nimi radzić?
W tym emocjonującym wystąpieniu skoncentrujemy się na roli zarządzania konfliktami w kontekście efektywności i zaangażowania zespołowego. Poprzez interakcję z prowadzącą to wystąpienie, będziesz mieć okazję zgłębić różne aspekty konfliktów w miejscu pracy oraz poznać skuteczne strategie radzenia sobie z nimi. To interaktywne podejście umożliwi Ci praktyczne zrozumienie, jak konstruktywne zarządzanie konfliktami może istotnie wpłynąć na atmosferę pracy i osiągane wyniki w zespole.

W roli głównej: Monika Kantowicz-Gdańska, Ekspert strategicznego HR

14:45-15:30 Jak efektywna i zmierzona kultura organizacyjna wpływa na sukces organizacji
Zapraszamy do głębszej refleksji nad znaczeniem kultury firmowej dla osiągnięcia sukcesu biznesowego. Przeniesiemy Cię do świata, gdzie kultura organizacyjna działa jak niezwykły scenariusz, kreując atmosferę współpracy, zaangażowania i innowacji. Przedstawimy praktyczne przykłady oraz narzędzia pomiaru kultury organizacyjnej, ukazując, jak świadome kształtowanie tej kultury może być kluczem do osiągnięcia długotrwałego sukcesu biznesowego.

W roli głównej: Róża Szafranek, Founder & CEO HR Hints, Owner & CEO Culturivy® Institute

15:30-16:00 Raport z Badania Analityki HR
🎬 Matrix

W epickim zakończeniu konferencji, przeniesiemy się do świata liczb i danych w HR, który jest równie fascynujący, co Matrix. W omówieniu raportu z 5 edycji Badania Analityki HR odkryjesz jakie wskaźniki mierzą najlepsi i jak Twoja firma wypada przy porównaniu z rynkiem. Podobnie jak w Matrixie, gdzie poznanie prawdziwej rzeczywistości zmienia perspektywę bohatera, pokażemy Ci, jak analityka HR może być kluczem do głębszego zrozumienia i optymalizacji strategii personalnej.

W rolach głównych: Anna Morawiec-Bartosik, Analityczka HR, ekspertka Comp&Ben, założycielka HRrebels oraz Kinga Makowska, Co-Founder, HRrebels

16:00-16:10 – Podsumowanie konferencji i zakończenie
🎬 Niekończąca się opowieść

Czas na podsumowanie naszego show! To moment, w którym podsumujemy to, co się wydarzyło i uchylimy rąbka tajemnicy, co planujemy dla Was na kolejnych spotkaniach!

PRELEGENCI

Magdalena Brzus

Dyrektor HR w KR GROUP LTD.

Monika Kantowicz-Gdańska

Ekspert strategicznego HR

Piotr Klimowicz-Kałka

Business Development Executive

Joanna Kotzian

Współtwórczyni Well.hr, strateżka wellbeingu

Kinga Makowska

Co-Founder, HRrebels

Anna Morawiec-Bartosik

Analityczka HR, ekspertka Comp&Ben, założycielka HRrebels

Łukasz Mytnik

Total Rewards & People Analytics Consultant

Anika Osmólska

Head of People and Culture, TRAFFIT

Róża Szafranek

Founder & CEO HR Hints, Owner & CEO Culturivy® Institute

Paulina Wardęga

CEO & Founderka Heroify

PARTNER STRATEGICZNY

Kompleksowy HUB ekspercki skupiony na łączeniu miękkich i twardych aspektów HR i EB. Przełamujemy HR-owe stereotypy, wprowadzając zwinność i digitalizację do każdego procesu: od badań, po narzędzia.

PARTNERZY

Staffly to startup HR Tech, który dopasowuje kandydata do stanowiska pracy przy pomocy technologii i krótkich, personalizowanych testów w rekrutacji. Przyspieszamy selekcję najlepszych kandydatów do 85% i trzykrotnie obniżamy rotację, zapewniając automatyczny feedback każdej osobie biorącej udział w procesie. Oferujemy autorskie testy osobowości, kompetencji i culture-fit dopasowane do Twojej organizacji.

Allianz Opieka Zdrowotna:

 • gwarancja dostępu do lekarzy POZ w 24h, do każdego lekarza specjalisty max 5 dni roboczych
 • ponad 3000 placówek w całej Polsce
 • częściowa refundacja za wizyty w obcych placówkach
 • telemedycyna
 • proces zawarcia online

Allianz Ubezpieczenie Grupowe na Życie:

 • umowa wielowariantowa, także dla małych grup
 • możliwość personalizacji ubezpieczenia na poziomie pracownika (8 dodatkowych pakietów)
 • szeroki assistance (10.000 zł/zdarzenie)
 • proces zawarcia online

Porozmawiajmy podczas konferencji: 

Edyta Gołębiewska – Specjalista Ubezpieczeń Grupowych Allianz
Kontakt: edyta.golebiewska@port.allianz.pl Tel. 603 304 190

Mówimy Yak dopasować kulturę organizacyjną do strategii.
Pokazujemy Yak zaangażować pracowników.
Uczymy firmy Yak sprzedawać więcej.
Wspieramy do momentu stworzenia nawyków.

ZAREJESTRUJ SIĘ WYBIERZ JEDEN Z PAKIETÓW

Pakiet standard

895 /uczestnik

Cena katalogowa 895 zł netto
 • Udział w konferencji stacjonarnej
 • Prezentacje w wersji elektronicznej
 • Zapis wideo z wystąpień
 • Certyfikat

*  Informujemy, że przyjmujemy oświadczenia potwierdzające zwolnienie z podatku VAT (udział w szkoleniu jest finansowany ze środków publicznych w rozumieniu ustawy o finansach publicznych w całości zgodnie z treścią art.43 ust.1 pkt 29 lit, c ustawy z dnia 11.03.2004r. o podatku od towarów i usług)

OPIEKUN MERYTORYCZNY

Rafał Szary

Menedżer projektu

SPRZEDAŻ I WSPÓŁPRACA

ORGANIZATOR

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNERZY

PATRONI MEDIALNI