HR Metrics 2024

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Wydarzenie już się odbyło

Czy kiedykolwiek myśleliście o tym, aby Wasza rola w dziale HR przypominała fascynujący film pełen niespodzianek, zwrotów akcji i inspirujących momentów? Jeśli tak, to mamy dla Was niepowtarzalną propozycję – Konferencję HR Metrics – wydarzenie pełne niespodzianek, inspiracji i wiedzy – a wszystko to w wyjątkowym miejscu – na sali kinowej!

14 marca 2024 roku Warszawa stanie się areną dla Waszych największych wyzwań i najświeższych pomysłów w obszarze miar w HR. To nie będzie zwykłe spotkanie – to prawdziwe show, gdzie każdy z gości będzie gwiazdą własnego filmu HR.

W dniu liczby PI (3.14), zapraszamy Was do udziału w wydarzeniu, które połączy świat HR z magią kina. Niech Wasza codzienna praca nabierze nowego wymiaru, a konferencja HR Metrics stanie się miejscem, gdzie odkryjecie tajniki przyszłości mierników HR, zgłębicie wpływ danych na rekrutację oraz zanurzycie się w analizie, która kształtuje kulturę organizacyjną.

Czekają na Was TEDx-style Talks, fascynujące Case Study i interaktywny blok, w którym to Wy, jako główne postacie, podejmiecie decyzje kluczowe dla rozwoju waszych zespołów. To nie tylko konferencja – to pełnometrażowy film pełen inspiracji i praktycznych wskazówek.

Niech 14 marca stanie się Waszym „premierowym” dniem, a Warszawa – miejscem, gdzie rozpoczniecie nowy rozdział swojej kariery HR. Rejestracja już otwarta, więc szybko zajmijcie swoje miejsca na tej niezwykłej kinowej podróży przez HR Metrics!

Z radością czekamy na Waszą obecność!

O czym będziemy mówić?

Podczas konferencji poruszymy wiele ciekawych tematów, wśród nich m.in.:

 • przyszłość miar i analiz w HR,
 • jak mierzyć zaangażowanie w erze cyfrowej,
 • czy rekrutację da się zmierzyć,
 • efektywność szkoleń i rozwoju pracowników,
 • analiza predykcyjna w HR.

Oczywiście to tylko część tego, co znajdziecie w agendzie naszego spotkania!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

 • Będziesz częścią jednego z nielicznych spotkań na rynku w całości poświęconemu miarom i analizom w HR
 • Zdobędziesz wiedzę i zaczerpniesz pomysłów, które nie są dostępne w żadnym innym miejscu
 • Nawiążesz relacje biznesowe z osobami poszukującymi rozwiązań takich, jak Ty – zapewnimy Ci możliwość wymiany doświadczeń
 • Staniesz się częścią wyjątkowego spotkania, które nastawione jest na wiedzę i budowanie relacji

TYLKO U NAS! RAPORT Z V EDYCJI BADANIA ANALITYKI HR!

Jako jedna z pierwszych osób zapoznasz się z pierwszymi wynikami raportu z V edycji Badania Analityki HR! Jakie wskaźniki mierzą najlepsi? Jak Twoja firma wypada przy porównaniu z rynkiem? Dołącz do nas, odkryj możliwości analityki HR.

Zanim poznasz wyniki raportu, już teraz możesz wziąć udział w Badaniu Analityki HR: https://policzhr.pl/

PROGRAM

Agenda HR Metrics 2024

8:00-9:00 – Rejestracja i networking

9:00-9:15 – Witajcie w świecie miar i analiz HR
To właśnie teraz przedstawimy Ci scenariusz naszego show! Opowiemy z kim się spotkasz i czego dowiesz. Zaczynamy!
Anna Morawiec-Bartosik, Kinga Makowska oraz Rafał Szary – reżyserzy wydarzenia!

9:15-11:15 Blok 1: TEDx-style Talks
🎬 Speed: Niebezpieczna prędkość

Zapraszamy do krótkich, ale niezwykle inspirujących wystąpień znakomitych ekspertów, praktyków biznesu, weź głęboki wdech, usiądź wygodnie, prędkość będzie zawrotna, a ilość inspiracji niezliczona – zupełnie jak w kinie akcji!

9:15-9:40 Przyszłość Mierników HR
Przeniesiemy Cię w przyszłość mierników. Zanurz się w narracji, gdzie dane stają się kluczowym graczem w kreowaniu strategii HR, a innowacyjne podejścia do pomiarów otwierają nowe horyzonty efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi.

9:45-10:10 Jak mierzyć (pozornie) niemierzalne, czyli wellbeing pracowników i jego przełożenie na zaangażowanie.
W czasach, gdy cyfrowa rewolucja zmienia sposób, w jaki pracujemy, dowiedz się, jak precyzyjnie mierzyć zaangażowanie pracowników. Będzie to podróż przez wellbeing, strategie komunikacji i praktyki, które pomogą utrzymać wysoki poziom zaangażowania w erze cyfrowej.

10:15-10:40 Rekrutujesz? Zaprzyjaźnij się z liczbami! Czyli, dane i analityka w procesach rekrutacyjnych jako największy sprzymierzeniec rekruterów
Podczas tego wystąpienia usłyszysz o metrykach, które warto wdrożyć do swoich rekrutacji. Dowiesz się jaki pozytywny wpływ będzie to miało na procesy, które prowadzisz i jak wyciągnąć z nich maksymalną efektywność. Podzielimy się również wskazówkami jak pracować z uzyskanymi danymi i pokażę, że nie są one takie straszne, jakby mogły się wydawać.

10:45-11:10 Rola analiz HR w zarządzaniu talentami
Zbadaj rolę analiz w zarządzaniu talentami. Zrozum, jak analizy danych mogą być kluczowym narzędziem w identyfikowaniu, rozwijaniu i utrzymywaniu najbardziej wartościowych talentów. Będzie to mapa skarbów dla każdego, kto pragnie odkryć potencjał swojego zespołu.

11:10-11:40 – Przerwa kawowa i networking
Zapraszamy na chwilę oddechu – poznajmy się lepiej!

11:40-13:05 Blok2: Case Study 
🎬 The Social Network

Kto z Was nie zna historii jednego z największych mediów społecznościowych i jednego z najbogatszych ludzi na świecie? Warto czerpać z doświadczeń innych, korzystać z dobrych rozwiązań, by osiągać sukces. Zapraszamy w krótką podróż po prawdziwych historiach przedstawianych przez znakomitych ekspertów!

11:40-12:20 Imperium kontratakuje – przebudzenie HRu
Czyli historia o tym, jak mały oddział rebeliantów postanowił zmieniać oblicze imperialnego rynku. Częste poczucie osamotnienia, bycie między młotem zarządu a kowadłem pracowników… Na pewno większość z nas doskonale to zna. Dlatego chcemy odczarować rynek konsultantów i stać się wcieleniem cytatu „HR HRowi HRem”! Opowiemy o tym, jak idealistyczna potrzeba zmieniania świata zapoczątkowała bardzo konkretne produkty, których do tej pory nie było.

12:25-13:05 Wykorzystanie narzędzi analizy predykcyjnej do prognozowania rotacji pracowników: studium przypadku
W tym fascynującym studium przypadku przeniesiemy się na statek Titanica! Wejdziemy w świat analizy predykcyjnej, gdzie dowiemy się, jak wykorzystać zaawansowane narzędzia do przewidywania rotacji pracowników. To nie tylko analiza liczbowych trendów, ale także praktyczne wnioski dotyczące minimalizowania utraty talentów i budowania trwałych relacji w miejscu pracy.

13:05-13:55 – Lunch
Pora na kolejną przerwę! Zapraszamy na obiad i rozmowy – wymieńmy się naszymi spostrzeżeniami z dotychczasowych wystąpień!

13:55-15:30 Blok interaktywny
🎬 Apollo 13

Czy znasz historię Apollo 13? Załoga tej misji musiała współpracować, aby poradzić sobie z wyzwaniami. Teraz to Ty będziesz mieć okazję do współpracy i podejmowania decyzji! Przed Tobą część, w której zaprosimy Cię do interakcji!

13:55-14:40 Zarządzanie konfliktami w zespole: jak wpływają na efektywność i zaangażowanie i jak sobie z nimi radzić?
W tym emocjonującym wystąpieniu skoncentrujemy się na roli zarządzania konfliktami w kontekście efektywności i zaangażowania zespołowego. Poprzez interakcję z prowadzącą to wystąpienie, będziesz mieć okazję zgłębić różne aspekty konfliktów w miejscu pracy oraz poznać skuteczne strategie radzenia sobie z nimi. To interaktywne podejście umożliwi Ci praktyczne zrozumienie, jak konstruktywne zarządzanie konfliktami może istotnie wpłynąć na atmosferę pracy i osiągane wyniki w zespole.

14:45-15:30 Decyzje Kadrowe: strategia rekrutacji: współpraca z agencją rekrutacyjną czy inwestycja w rozwój własnego działu?
W tej dynamicznej prezentacji uczestnicy staną przed wyborem kluczowej decyzji: czy powierzyć rekrutację specjalistycznemu partnerowi, czy też zainwestować w rozwój wewnętrznego działu? W trakcie wystąpienia przedstawimy argumenty za obiema opcjami, dając Ci możliwość bezpośredniego głosowania i wybrania ścieżki, która najlepiej odpowiada Twoim organizacyjnym potrzebom. To interaktywne doświadczenie pomoże Ci lepiej zrozumieć, jak podejmować strategiczne decyzje, dostosowując je do unikalnych wyzwań Twojej organizacji.

15:30-16:00 Raport z Badania Analityki HR
🎬 Matrix

W epickim zakończeniu konferencji, przeniesiemy się do świata liczb i danych w HR, który jest równie fascynujący, co Matrix. W omówieniu raportu z 5 edycji Badania Analityki HR odkryjesz jakie wskaźniki mierzą najlepsi i jak Twoja firma wypada przy porównaniu z rynkiem. Podobnie jak w Matrixie, gdzie poznanie prawdziwej rzeczywistości zmienia perspektywę bohatera, pokażemy Ci, jak analityka HR może być kluczem do głębszego zrozumienia i optymalizacji strategii personalnej.

16:00-16:10 – Podsumowanie konferencji i zakończenie
🎬 Niekończąca się opowieść

Czas na podsumowanie naszego show! To moment, w którym podsumujemy to, co się wydarzyło i uchylimy rąbka tajemnicy, co planujemy dla Was na kolejnych spotkaniach!

PRELEGENCI

Magdalena Brzus

Dyrektor HR w KR GROUP LTD.

Monika Kantowicz-Gdańska

Ekspert strategicznego HR

Joanna Kotzian

Współtwórczyni Well.hr, strateżka wellbeingu

Kinga Makowska

Co-Founder, HRrebels

Anna Morawiec-Bartosik

Analityczka HR, ekspertka Comp&Ben, założycielka HRrebels

Łukasz Mytnik

Total Rewards & People Analytics Consultant

Anika Osmólska

Head of People and Culture, TRAFFIT

Marta Pielechata

Head of HR Consulting, KR GROUP LTD.

PARTNER STRATEGICZNY

Kompleksowy HUB ekspercki skupiony na łączeniu miękkich i twardych aspektów HR i EB. Przełamujemy HR-owe stereotypy, wprowadzając zwinność i digitalizację do każdego procesu: od badań, po narzędzia.

ZAREJESTRUJ SIĘ WYBIERZ JEDEN Z PAKIETÓW

Pakiet standard

895 /uczestnik

Cena katalogowa 895 zł netto
 • Udział w konferencji stacjonarnej
 • Prezentacje w wersji elektronicznej
 • Zapis wideo z wystąpień
 • Certyfikat

*  Informujemy, że przyjmujemy oświadczenia potwierdzające zwolnienie z podatku VAT (udział w szkoleniu jest finansowany ze środków publicznych w rozumieniu ustawy o finansach publicznych w całości zgodnie z treścią art.43 ust.1 pkt 29 lit, c ustawy z dnia 11.03.2004r. o podatku od towarów i usług)

OPIEKUN MERYTORYCZNY

Rafał Szary

Menedżer projektu

SPRZEDAŻ I WSPÓŁPRACA

ORGANIZATOR

PARTNER STRATEGICZNY

PATRONI MEDIALNI